ФАКУЛЬТЕТ КОМПЬЮТЕРНОЙ ИНЖЕНЕРИИ, ПРОГРАММИРОВАНИЯ И
КИБЕРЗАЩИТЫ

Екскурсія студентів факультету ІТтаКБ до одеських прикордонників

Сьогодні, в останній день жовтня, студенти факультету інформаційних технологій та кібербезпеки разом з деканом факультету Котликом С.В., помічником проректора Попковим Д.М., старшим куратором факультету Корнієнко Ю.К., куратором групи Ольшевською О.В. побували в гостях у морських прикордонників.

Екскурсію на кораблі влаштував Одеський загін морської охорони державної прикордонної служби України. Режимні об’єкти, перевірка документів на вході. Далі відвідування сучасних кораблів загону, які несуть нелегку службу по охороні кордонів нашої держави. Деяку частина з того, що ми побачили та нам дозволили сфотографувати, це можна побачити у фотогалереї http://www.fitkb.onaft.edu.ua/foto.html?galAlbum=408.

Наприкінці відвідування організатори екскурсії влаштували справжню вікторину з призами. Питання стосувались особливостей географічного положення України (довжина кордонів, з якими державами межує і т.і.). На переможців чекали призи – значки з емблемою Одеського загону морської охорони державної прикордонної служби України (остання світлина у фотогалереї). На цьому сюрпризи не закінчились.

Всім присутнім роздали смачні яблука, які ми з задоволенням скуштували. А ось питання: як ці яблука по’вязані з присутніми? Відповідь лежить на поверхні, достатньо тільки надкусити яблуко (!) та згадати, з якого факультету були відвідувачі.

На останок ми подивились фільм про складну, але вкрай важливу службу прикордонників.

Від викладачів та студентів факультету інформаційних технологій та кібербезпеки висловлюємо вдячність за можливість відвідати таку важливу екскурсію помічнику командира Одеського загону Морської охорони - начальнику прес-служби капітану 2 рангу Гуменюк Наталі.

Юрій Корнієнко, старший куратор факультету ІТтаКБ