ФАКУЛЬТЕТ КОМПЬЮТЕРНОЙ ИНЖЕНЕРИИ, ПРОГРАММИРОВАНИЯ И
КИБЕРЗАЩИТЫ

Екскурсія студентів ФКІПтаК до музею історії ІХКЕ

В читальній залі бібліотеки ОНАХТ по вул.Дворянській, 1/3, зібрані унікальні матеріали з історії Інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім.В.С.Мартиновського. Без знання історії свого навчального закладу важко уявити майбутнє. 24 листопада студенти першого курсу факультету Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту відвідали бібліотеку, де ознайомилися із зібраними матеріалами

. Допоміг їм в цьому бібліотекар Резнік Дмитро Володимирович. Його емоційна цікава розповідь супроводжувалася демонстрацією експонатів, які ретельно зберігають співробітники бібліотеки. Окрема розповідь з історії інституту була присвячена видатному науковцю, талановитому організатору Володимиру Сергійовичу Мартиновському, ім’я якого носить інститут.

У фотозвіті можна подивитися на частину документів, які зібрані у бібліотеці. Особлива подяка директору бібліотеки Зінченко Ірині Іванівні за допомогу в організації екскурсії.

Юрій Корнієнко, старший куратор ФІТтаКБ