ФАКУЛЬТЕТ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ И
КИБЕРБЕЗОПАСНОСТИ

Одесская национальная
академия пищевых технологий
Летняя школа по программированию
З метою сприяння розвитку талановитої ІТ- молоді, підвищення якості навчання з дисциплін, які передбачають програмування й алгоритмізацію у навчальних закладах, сприяння підготовці фахівців високої кваліфікації в галузі програмування організована літня школа з програмування.

      Робота школи відбудеться 16-23 серпня 2017 року на базі відпочинку Одеській національній академії харчових технологій  «Південний Буг», смт Саврань, Одеська обл..
     До участі у школі запрошуються учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, учасники  Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти навчальних закладів І - ІV рівнів акредитації.

      У програмі школи: 3-4 навчальних дня з базових тем олімпіадного програмування (висококваліфіковані, досвідчені лектори), 1-2 навчальних дня за темами олімпіадного програмування від визнаних, досвідчених учасників олімпіад світового рівня.

      Школа орієнтована на команди шкільного і другого дивізіонів.

      Витрати, пов'язані з відрядженнями команд-учасниць змагань (проїзд, проживання, харчування та інші витрати) повністю бере на себе навчальний заклад, що направляє свою команду. Витрати на проживання та харчування на базі відпочинку ОНАХТ «Південний Буг» - до 200 грн/доба з людини(у з'вязку здорожання коммунал. рахунків). Витрати, пов'язані із проведенням школи, бере на себе організація, що приймає. Приймаюча організація встановлює для учасників Літньої школи організаційний внесок з метою часткового покриття своїх витрат (500 грн з команди).

     Лекції за базовими алгоритмами олімпіадного програмування: теорія чисел, градові алгоритми, графи і др. Контексти по темам на сайті e-Olimp, мовами програмування: С / С ++, Python, Java, Pascal, на ноутбуках команди (наявність ноутбука у командах обов'язково, забезпечується командою).

      Отримати більш детальну інформацію про літню школу можна у відповідального за даний напрямок олімпіади Антонової Альфії Раісівни (тел.: (067) 982-40-34(Viber), e-mail: IT_Summer@i.ua).
      Необхідно здійснити реєстрацію для участі в роботі школи за адресою:  https://goo.gl/forms/Y2M1fHr2IyfOYlQF3  до 1 серпня 2017 р.
Кількість місць обмежена.
Новости
30 Август 2017

О собрании студентов ФИТиКБ, поступивших после техникума
Внимание студентов факультета ИТиКБ всех специальностей, поступивших с дипломами младших специалистов после техникума! Общий сбор проводится 1 сентября в 13.00 в аудитории 312.
30 Август 2017

О сборе первокурсников 1 сентября
Внимание студентов ФИТиКБ, поступивших на 1 курс! Торжественная линейка посвящения первокурсников в студенты будет проводиться 1 сентября в 9.00 (сбор студентов факультета ИТиКБ в 8.45) в Академии пищевых технологий по адресу: Канатная, 112 (внутри двора возле памятника).
29 Август 2017

О поселении в общежитие студентов ФИТиКБ
Внимание студентов, нуждающихся в общежитии! Выдача документов на поселение в общежитие (ордера) будут производиться 30.08.2017 - 4.09.2017 заместителем декана ФИТиКБ Бойцовой Ольгой Сергеевной в деканате ФИТиКБ (ауд.310) на Дворянской, 1/3 (тел.7232216).