ФАКУЛЬТЕТ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ И
КИБЕРБЕЗОПАСНОСТИ

Одесская национальная
академия пищевых технологий
Рейтинг успеваемости

Рейтінг успішності студентів за результатами літній сесії 2016-2017 навч. року

Факультет інформаційних технологій та кібербезпеки

Курс 1 (ступінь вищої освіти - бакалавр)

Спеціальність - 122 «Комп'ютерні науки та інформаційні технології»

бюджетників всього

22

43% для стипендії

9

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Ярошенко Руслана Олександрівна

86,50

86,50

2

Сукач Ірина Сергіївна

85,88

85,88

3

Ткаченко Анастасія Олександрівна

85,38

85,38

4

Храновський Сергій Сергійович

85,25

2

87,25

5

Прусакова Ганна Миколаївна

85,13

85,13

6

Чебан Владислав Віталійович

84,88

2

86,88

7

Титуренко Жанна Андріївна

82,13

82,13

8

Коломієць Олександр Дмитрович

82,00

82,00

9

Королевич Єлизавета Миколаївна

81,88

81,88

10

Хоменко Владислав Ігорович

79,63

79,63

11

Шершун Олександр Олександрович

78,75

78,75

12

Женевська Юлія Ярославівна

77,88

77,88

13

Вилков Вадим Сергійович

77,38

77,38

14

Шимков Ігор Олегович

76,13

76,13

15

Плешу Іван Олександрович

64,25

64,25

Курс 1 (ступінь вищої освіти - бакалавр)

Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія»

бюджетників всього

7

43% для стипендії

3

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Дінь Діана Чонг

89,50

2

91,50

2

Левицький Богдан Павлович

85,25

2

87,25

3

Тодоров Іван Вікторович

84,50

2

86,50

4

Доломанжи Степан Степанович

74,88

2

76,88

Курс 2 (ступінь вищої освіти - бакалавр)

Напрям підготовки 6.050101 «Комп’ютерні науки»

бюджетників всього

47

43% для стипендії

20

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Диков Олексій Сергійович

95,13

2

97,13

відмінник

2

Костюк Марина Тимурівна

92,00

3

95,00

відмінник

3

Вінниченко Наталя Олександрівна

91,25

2

93,25

4

Барткова Світлана Олександрівна

91,00

2

93,00

5

Лятанська Валерія Олегівна

92,63

92,63

відмінник

6

Орешет Вікторія Сергіївна

91,00

91,00

7

Волкова Анастасія Юріївна

88,75

2

90,75

відмінник

8

Круглей Ольга Володимирівна

87,63

2

89,63

9

Помогаєв Дмитро Олексійович

89,38

89,38

10

Іванова Христина Владиславівна

87,50

1

88,50

11

Лисенко Єлизавета Сергіївна

87,38

87,38

12

Орехова Анастасія Ігорівна

86,50

86,50

13

Харахаш Олександр Вячеславович

84,13

2

86,13

14

Дерменжи Тетяна Степанівна

83,75

1

84,75

15

Крушельницький Владислав Олегович

84,13

84,13

16

Дударець Катерина Вадимівна

82,75

82,75

17

Безносюк Людмила Олександрівна

81,38

1

82,38

18

Лукіянчук Юрій Андрійович

82,13

82,13

19

Приймак Олександр Валерійович

81,00

81,00

20

Вахно Станіслав Володимирович

78,00

2

80,00

21

Лозинська Марина Євгеніївна

77,50

1

78,50

22

Борщьов Дмитро Вікторович

75,88

75,88

23

Білий Володимир Сергійович

68,13

68,13

Курс 2 (ступінь вищої освіти - бакалавр)

Напрям підготовки 6.050102 «Комп’ютерна інженерія»

бюджетників всього

23

43% для стипендії

9

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Березняков Дмитро Васильович

86,38

86,38

2

Манченко Олександр Сергійович

84,75

84,75

3

Білокуров Анатолій Олександрович

82,75

82,75

4

Подоляк Євгеній Олександрович

79,88

79,88

5

Кубарєв Віктор Вікторович

79,75

79,75

6

Корінний Вадим Володимирович

78,63

78,63

7

Астахов Максим Едвардович

77,50

77,50

8

Мудриченко Вікторія Володимирівна

77,38

77,38

9

Левчишина Дар`я Володимирівна

74,13

74,13

10

Сахаров Володимир Олександрович

72,75

72,75

11

Терещенко Євгеній Олександрович

72,38

72,38

12

Полторацький Павло Олександрович

70,75

70,75

Курс 3 (ступінь вищої освіти - бакалавр)

Напрям підготовки 6.050101 «Комп’ютерні науки»

бюджетників всього

52

43% для стипендії

22

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Сморчкова Катерина Петрівна

93,57

93,57

відмінник

2

Коржан Владлена Сергіївна

91,43

91,43

відмінник

3

Джиджула Марія Вячеславівна

91,29

91,29

відмінник

4

Іванова Анастасія Геннадіївна

90,86

90,86

відмінник

5

Винник Анна Сергіївна

90,00

90,00

6

Гончар Вячеслав Олексійович

88,86

3

91,86

відмінник

7

Ножко Тетяна Григорівна

88,14

88,14

8

Міхов Артур Артурович

88,00

88,00

9

Манойло Олексій Олегович

87,29

87,29

10

Калинюк Михайло Васильович

86,14

86,14

11

Герасименко Вадим Віталійович

86,14

86,14

12

Кузнецов Андрій Сергійович

84,71

84,71

13

Хараш Ксенія Миколаївна

84,57

84,57

14

Коробов Віталій Сергійович

83,71

83,71

15

Гулак Євген Олександрович

82,00

82,00

16

Долженко Аліна Миколаївна

81,29

81,29

17

Єпіфанова Анастасія Олексіївна

81,14

81,14

18

Єднак Максим Вячеславович

80,00

1

81,00

19

Афанасьєв Кирило Михайлович

78,71

78,71

20

Юмін Олег В`ячеславович

78,29

78,29

21

Самсонов Сергій Вікторович

72,71

72,71

22

Костинюк Анатолій Миколайович

71,29

71,29

23

Пузіков Євген Андрійович

69,86

69,86

24

Палас Ольга Жоржовна

68,71

68,71

25

Мадрига Тетяна Григорівна

68,57

68,57

26

Немо Ростислав Андрійович

68,14

68,14

27

Ніколенко Володимир Миколайович

68,00

68,00

28

Маргаріт Максим Олександрович

65,86

65,86

Курс 3 (ступінь вищої освіти - бакалавр)

Напрям підготовки 6.050102 «Комп’ютерна інженерія»

бюджетників всього

30

43% для стипендії

12

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Гвоздецький Микола Дмитрович

95,63

2

97,63

відмінник

2

Шахов Олександр Віталійович

93,13

93,13

3

Муніка Олександра Сергіївна

86,38

86,38

8

Погосян Михайло Артурович

82,44

3

85,44

4

Кутовий Тарас Володимирович

85,38

85,38

5

Паярелі Олександр Євгенович

85,11

85,11

6

Даніленко Софія Андріївна

84,11

84,11

7

Іляшенко Тетяна Анатоліївна

82,44

82,44

9

Малацковський Олександр Сергійович

81,33

81,33

Курс 1 (ступінь вищої освіти - бакалавр, скорочене навчання)

Спеціальність - 122 «Комп'ютерні науки та інформаційні технології»

бюджетників всього

28

43% для стипендії

12

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Франциан Владислав Вячеславович

90,29

2

92,29

2

Гаврилін Олег Ігорович

89,86

89,86

відмінник

3

Зархін Євген Ігорович

87,86

87,86

4

Ринковий Антон Андрійович

84,57

84,57

5

Лебедєва Вероніка Вадимівна

84,14

84,14

6

Новиков Андрій Сергійович

82,57

82,57

7

Блажевський Олександр Вадимович

81,14

81,14

8

Стрижаков Олександр Костянтинович

81,00

81,00

9

Погорєлов Ігор Сергійович

79,29

79,29

10

Гавенко Олексій Миколайович

79,29

79,29

11

Яворський Кирило Романович

79,14

79,14

12

Маруняк Вадим Сергійович

78,00

78,00

13

Горбаченко Оксана Вікторівна

74,29

74,29

14

Бабійчук Вадим Дмитрович

71,71

71,71

Курс 1 (ступінь вищої освіти - бакалавр, скорочене навчання)

Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія»

бюджетників всього

22

43% для стипендії

9

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Іванов Олександр Сергійович

91,43

91,43

2

Бугера Євген Борисович

85,57

85,57

3

Шувалова Ірина Олегівна

82,71

82,71

Курс 1 (ступінь вищої освіти - магістр)

Спеціальність - 122 «Комп'ютерні науки та інформаційні технології»

бюджетників всього

30

43% для стипендії

13

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Макаренко Валерія Сергіївна

96,67

96,67

відмінник

2

Доценко Тетяна Степанівна

94,33

2

96,33

відмінник

3

Шаповал Лоліта Олександрівна

94,00

2

96,00

відмінник

4

Ареф'єв Олексій Дмитрович

93,50

93,50

5

Мельничук Михайло Іванович

93,00

93,00

відмінник

6

Горинь Олександр Михайлович

92,83

92,83

відмінник

7

Латишев Андрій Миколайович

92,50

92,50

відмінник

8

Сальський Дмитро Олександрович

92,50

92,50

відмінник

9

Шановський Богдан Євгенійович

92,50

92,50

відмінник

10

Стукаленко Анна Олександрівна

90,67

90,67

відмінник

11

Кожухар Олександр Сергійович

90,17

90,17

12

Корабльов Віктор Вячеславович

89,00

89,00

13

Станіславська Анастасія Володимирівна

89,00

89,00

14

Котай Вадим Ігорович

88,50

88,50

15

Седіков Денис Вадимович

85,83

1

86,83

16

Соловей Віталій Олександрович

86,50

86,50

17

Самчук Дмитро Юрійович

84,33

84,33

18

Петрук Віталій Володимирович

82,83

82,83

19

Кравченко Олексій Ігорович

81,00

81,00

20

Негода Андрій Олегович

80,17

80,17

21

Соколов Юрій Юрійович

79,50

79,50

22

Колосюк Іван Ігорович

75,00

75,00

23

Новіцька Крістіна Ігорівна

73,00

73,00

24

Лихогляд Богдан Юрійович

72,83

72,83

25

Сухоруков Андрій Олександрович

71,83

71,83

Курс 1 (ступінь вищої освіти - магістр)

Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія»

бюджетників всього

13

43% для стипендії

5

Прізвище, ім'я, по-батькові

Середній бал

Доп.бали

Бали на конкурс

Примітки

1

Терьошин Олександр Володимирович

99,50

99,50

відмінник

2

Гладков Сергій Сергійович

98,88

98,88

відмінник

3

Райлян Максим Вікторович

95,50

95,50

відмінник

4

Чумак Іван Ігорович

95,00

95,00

відмінник

5

Кондратенко Анастасія Олександрівна

93,57

93,57

відмінник

6

Босий Андрій Олександрович

92,71

92,71

відмінник

7

Могила Надія Сергіївна

91,29

91,29

відмінник

8

Клепацький Дмитро Олегович

91,14

91,14

відмінник

9

Жирнова Анастасія Сергіївна

90,57

90,57

10

Яворський Назар Олегович

89,71

89,71

11

Суходольський Василь Андрійович

86,57

86,57

12

Денісова Ганна Миколаївна

76,75

76,75

Новости
30 Август 2017

О собрании студентов ФИТиКБ, поступивших после техникума
Внимание студентов факультета ИТиКБ всех специальностей, поступивших с дипломами младших специалистов после техникума! Общий сбор проводится 1 сентября в 13.00 в аудитории 312.
30 Август 2017

О сборе первокурсников 1 сентября
Внимание студентов ФИТиКБ, поступивших на 1 курс! Торжественная линейка посвящения первокурсников в студенты будет проводиться 1 сентября в 9.00 (сбор студентов факультета ИТиКБ в 8.45) в Академии пищевых технологий по адресу: Канатная, 112 (внутри двора возле памятника).
29 Август 2017

О поселении в общежитие студентов ФИТиКБ
Внимание студентов, нуждающихся в общежитии! Выдача документов на поселение в общежитие (ордера) будут производиться 30.08.2017 - 4.09.2017 заместителем декана ФИТиКБ Бойцовой Ольгой Сергеевной в деканате ФИТиКБ (ауд.310) на Дворянской, 1/3 (тел.7232216).