Участь ОНАХТ і ФІТтаКБ у виставці Інноватика в сучасній освіті

З 24 по 26 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва вже дев'ятий раз проходить Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті". Цього року вона проводиться разом з шостою Міжнародною виставкою "Освіта за кордоном". ОНАХТ, як і в попередні роки, бере активну участь цих виставках. Вітаємо весь колектив академії з черговими нагородами: Лауреат конкурсу "Видатні науково-практичні досягнення" у номінації "Електронний освітній ресурс" за "Систему автоматизованого управління навчальним процесом та систему дистанційного навчання"; а також ОНАХТ нагородили дипломом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу.

Серед відвідувачів виставки було багато вчителів шкіл, учнів, батьків майбутніх абітурієнтів вищих навчальних закладів. Саме тому ми використовували цей захід також з профорієнтаційної точки зору. Зацікавленим особам надавали буклети академії, окремих факультетів, номери газети "Технолог" (особливо користувались попитом ювілейні номери до 115-ї річниці академії).

Треба відмітити, що на цій виставці були представлені стенди окремих навчальних закладів (вищих, середніх), МОН України, Київського палацу дітей та юнацтва (які гостинно прийняли всіх учасників виставки). Побачили ми також колег з Одеси (було небагато).

Хотілося б відмітити суттєве зростання інтересу до інноваційних технологій у навчанні (дистанційної освіти, використанні у викладанні інтерактивних дошок і т.і.). Всі дні на виставці як по першому поверху, так і по другому проїжджав симпатичний робот поруч з дівчиною. З цим роботом навіть намагалися поспілкуватися. Загалом вся виставка залишила дуже приємне враження.

Юрій Корнієнко, старший куратор ФІТтаКБ