Зустріч студентів інституту холоду с юристами

Зустріч студентів інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики ОНАХТ зі співробітниками головного управління юстиції в одеській області

Восьмого листопада 2017 року відбулася зустріч студентів Інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики Одеської національної академії харчових технологій зі співробітниками головного управління юстиції в Одеській області. До студентів академії завітали: Молоденко Ірина Дмитрівна, Домбровський Ярослав Сергійович та Станіславів Руслан Миколайович. Головні гасла зустрічі: «Я маю право!», «Знаю! Дію! Захищаю!»,«Чи знають студенти свої права?».

Були розглянуті проблемні ситуації, які можуть траплятися зі студентами під час навчання.Що робити, якщо вимагають хабаря за іспит чи навчання? Що таке взагалі хабар? Де можна отримати юридичну допомогу? Гості також відповіли на запитання студентів.

Загалом зустріч пройшла неформально, з зацікавленістю. По закінченню студентам надали інформаційні буклети від головного управління юстиції в Одеській області.

Юрій Корнієнко, старший куратор факультету ІТтаКБ

Дивись також:   http://www.fitkb.onaft.edu.ua/foto.html?galAlbum=411